Zalety gier Multiplayer online

Przez wiele osób, Gry Multiplayer Online, całkiem niesłusznie zostały potraktowane jako „gorsza wersja” popularnego single player. Jeszcze jakiś czas temu, stosunkowo niewiele osób grało w Gry Multiplayer Online. Zresztą spowodowane to było przez szereg ograniczeń, takich jak między innymi zbyt mała wydajność łącza. Dziś jednak, w dobie narastającej cyfryzacji, problem ten został rozwiązany. Owszem, jedynym problemem może być jeszcze ping, ale to już kwestia związana z jakością połączenia sieciowego, czyli jakby nie patrzeć – problem dostawcy internetu. A skoro skończyła się już epoka wad i ograniczeń, związanych z trybami multi, warto powiedzieć kilka słów o zaletach tego typu rozgrywki.

Gry Multiplayer Online – jakie są ich zalety.

1. Możliwość grania z innymi zawodnikami.

Dziś, coraz więcej sił i środków, inwestuje się w tak zwaną sztuczną inteligencję. Jak najbardziej, jest ona wymagana w grach typu single player. Nie chcemy przecież prowadzić walki z głupim i zachowującym się liniowo i przewidywanie przeciwnikiem.

Granie z innymi w Gry Multiplayer Online w Valhalla.pl, daje o wiele więcej frajdy. Nawet niedoświadczony przeciwnik, będzie poruszał się w takiej grze znacznie lepiej, niż przeciwnik obdarzony „skryptową” inteligencją. Widać różnicę, prawda?

2. Przeniesienie rozgrywki na serwer zewnętrzny.

Gry Multiplayer Online, mają również jedną, bardzo dużą zaletę. Jest nią, przeniesienie całej zawartości gry, bezpośrednio na serwer zewnętrzny. Oznacza to, że nie musimy nic instalować. Jedyne ograniczenia, mogą wiązać się z zainstalowaniem odpowiedniej wtyczki. Jednak coraz więcej stron i tak odchodzi już powoli od sprawdzonych (i często kontrowersyjnych) rozwiązań, i próbuje udostępniać gry bez wtyczek, lub z własnymi, autorskimi wtyczkami. Dlatego grając w Gry Multiplayer Online, jedynym ograniczeniem, będzie szybkość i wydajność karty graficznej.

3. Oszczędność miejsca na dysku

Po instalować na komputerze gry komputerowe, które – jak zresztą widać – wymagają coraz więcej wolnego miejsca na dysku twardym komputera? Przecież takie rozwiązanie nie ma sensu. Lepiej włączyć przeglądarkę internetową, zarejestrować się i zagrać w Gry Multiplayer Online. Przynajmniej nie zaśmiecimy swojego dysku, a wolne moce obliczeniowe, będziemy mogli wykorzystać na coś innego.

4. Niska cena

Z reguły, Gry Multiplayer Online są dostępne za darmo. Owszem, w wielu z nich występuje problem mikropłatności, ale sam dostęp do rozgrywki jest zwykle darmowy. Chyba, że mamy do czynienia z całkowicie płatnym MMO.

Podsumowanie

Gry Multiplayer Online, mają mnóstwo zalet. Od niskiej ceny, przez oszczędność miejsca na dysku po brak konieczności instalowania wydajniejszych procesorów i kart graficznych.

Czy zagrasz z nami w Gry Multiplayer Online?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ