Chcesz wkupić abonament PlayStation Plus? Albo chcesz po prostu doładować swoje konto, aby móc łatwiej kupować gry on-line? W takim przypadku wcale nie musisz płacić nominalnych cen dyktowanych przez PlayStation. Sprawdź z nami, jak kupować doładowania jeszcze taniej!

Do grania w trybie wieloosobowym on-line na konsoli PlayStation 4 będziemy potrzebowali specjalnego abonamentu, czyli PlayStation Plus. Oprócz tej możliwości otrzymujemy również dodatkowe obniżki na gry, a także dostęp do dwóch darmowych gier na miesiąc – możemy korzystać z nich bez opłat przez cały czas, w którym opłacamy abonament.

Aby uruchomić abonament PlayStation Plus, będziemy musieli wykupić odpowiednie doładowanie PlayStation 4. Znajdziemy je nie tylko w oficjalnym sklepie PSN, ale również w wielu innych miejscach – często w niższych cenach!

Jeśli chcesz uruchomić abonament PlayStation Plus albo po prostu doładować swój portfel w PlayStation, zajrzyj przede wszystkim na portale z doładowaniami. Znajdziemy na nich wiele ofert doładowań na konsole, często też na telefony i do innych usług. Aby skorzystać z zakupu, nie musimy mieć karty kredytowej albo płatniczej, ponieważ możemy zapłacić przelewem z konta bankowego. Jako że realizowane są wtedy szybkie przelewy, nie musimy obawiać się, że kod dojdzie dopiero na drugi dzień. Wszystko odbywa się błyskawicznie i w ciągu paru minut będziemy mogli otrzymać kod na swój e-mail.

Oprócz metody płatności przelewem doładowanie PlayStation 4 przez tego rodzaju serwis ma też jeszcze jedną zaletę – często możemy zakupić je w niższej cenie. Serwisy organizują różnego rodzaju promocje oraz mają obniżki dla nowych i stałych klientów, dlatego możemy wtedy wykupić potrzebne nam doładowanie jeszcze taniej. Obniżki mogą sięgać nawet do 20%!

Jeśli także chcesz skorzystać z takiej opcji doładowania swojego konta do gry na konsoli PlayStation, pamiętaj jednak o tym, aby dokładnie zapoznać się z opiniami na temat sprzedającego – niestety, zdarzają się oszustwa, dlatego warto zawsze prześwietlić serwis, aby mieć pewność, że transakcja odbędzie się bez ryzyka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ