Czy Minecraft to coś dla ciebie?

Minecraft to gra kultowa, której nie trzeba przedstawiać. Możemy nie wiedzieć dokładnie, na czym polega, ale praktycznie każdy z nas kojarzy jej tytuł i ogólną estetykę.

Co należy wiedzieć o grze Minecraft?

Z pewnością to, że jest ona genialnym wyborem dla wszystkich, którzy lubią kreować światy i są kreatywni. Minecraft to nic innego jak gra z otwartym światem, została stworzona w języku Java przez Markusa Perssona. Gra została wydana w 2009 roku i już na tamtym etapie osiągnęła ogromny sukces. Do dziś bije rekordy popularności o czym świadczy ilość języków, w których została wydana- całe 77! Trzeba przyznać, że jest to naprawdę niesamowity wynik!

Jak wygląda rozgrywka w grze Minecraft?

W Minecraft możemy grać sami, ale i mamy umożliwioną rozrywkę wieloosobową. Do tego istnieje wersja bezpłatna gry, jak i płatna. Ta pierwsza pozwala na budowanie i tworzenie wszelakich konstrukcji- wszystkich, jakie nam się wymarzą. Założenie jest jedno- budujemy za użyciem sześciennych bloków w świecie, który jest trójwymiarowy. Reszta jest uzależniona tylko od naszej wyobraźni i kreatywności.

W płatnej wersji Minecrafta mamy troch więcej możliwości. Istnieją bowiem takie tryby gry jak Creative, Surival, Hardcore, Adventure, czy Spectator. Pierwszy z nich to wyłącznie budowanie, drugi wprowadza takie elementy do gry jak broń i potwory, z którymi możemy walczyć, trzeci znacząco podwyższa trudność gry, czwarty wprowadza ograniczoną liczbę niszczenia i ustawiania bloków, ostatni to tryb stworzony do obserwacji świata gry.

Gry Minecraft online na Valhalla.pl to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują kreatywnej rozrywki. Granie w pojedynkę oraz ze znajomymi stwarza wiele możliwości rozrywki, którą możemy dopasować do swojego nastroju oraz do obecności znajomych w wirtualnym świecie. Ten rodzaj gier jest skierowany do różnych grup wiekowych, bez większych ograniczeń. W tej grze nie ma przemocy, ale jest ćwiczenie swojej wyobraźni oraz nauka widzenia przestrzennego. Takie umiejętności potrzebne są nam na każdym etapie życia, nie tylko wtedy jak się rozwijamy. Warto zwrócić uwagę, że dbałość o nasz mózg i wszystkie funkcje z nim związane jest kluczowa.

Świat Minecraft stworzony jest dla osób uwielbiających kreować. Dla wielu ograniczony świat gier online jest nudny i mało ekscytujący. Tu możemy tworzyć go na własną prywatną modłę. Od nas zależy, jak będzie wyglądał świat, który stworzymy. Jest to świetna rozrywka. Warto wypróbować gry Minecraft online na własnej skórze i przekonać się, czy taki typ rozrywki nam odpowiada.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ