Gry

W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele interesujących propozycji gier online, które zaskakują fabułą, scenariuszem i przedstawionym światem wirtualnym, który wciąga i angażuje na tyle, że nie chce się zaprzestać gry. Przede wszystkim to takie gry 3D online, które stworzone w technologii Flash dostępne są w sieci całkowicie za darmo.

Legends od Honor

Niemieckie studio GoodGame zaproponowało grę, która jest połączeniem akcji oraz wątku związanego z budowaniem i wzmacnianiem własnego imperium. Gracz ma za zadanie wcielić się w rolę średniowiecznego władcy, który nie tylko musi pogodzić trzy zwaśnione frakcje, ale także musi podejmować ciągły trud rozbudowy grodu i jego rozwoju. Spore znaczenie ma polityka, prowadzone akcje, walki i potyczki, a także troska o ciągłe polepszanie stanu imperium. Wszystko to może poprowadzić gracza do sukcesu, ale może też sprawić, że osada upadnie. Gra miała swoją premierę w sierpniu 2015 roku.

Heroes of the North

Wszyscy Ci, którzy interesują się wikingami, a także lubią zimowe scenerie z nutą fantasy, powinni pokochać wykreowany przez Plarium świat o nazwie Shingard. Orkowie, Nordowie oraz Elfy- to właśnie te trzy frakcje tworzą wykreowany świat wirtualny całej gry. Scenariusz gry opiera się na rywalizacji pomiędzy frakcjami, organizowane wyprawy wojenne podsycają chęć zniszczenia wroga i zdobycia pełnej władzy. Każdy, kto rozpoczyna grę w tym świecie wciela się w reprezentanta jednej z tych frakcji. Co ciekawe, każda frakcja jest zupełnie inna, ma odrębną charakterystykę, taktykę oraz tworzy całkiem inne budowle. Stąd też gra jest tak pasjonująca i wciągająca- ze względu na swoją złożoność, plastyczność grafiki, elementy strategiczne i przygodowe, a także wcześniej wspomnianą, sporą dozę rywalizacji- wydaje się, że to jest właśnie recepta na udaną grę online. Heroes of the North daje możliwość rywalizowania z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, ale możemy równie dobrze stanąć do walki z innymi graczami. W wielu opiniach możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że oprawa graficzna jest wręcz kreskówkowa- to na pewno jeden z elementów, który wyróżnia tę właśnie grę spośród innych. Gra miała swoją premierę we wrześniu 2015 roku.

Jeśli do tej pory tytuły te nie były Wam znane – czas spróbować swoich sił w tych ciekawych propozycjach z minionego roku. W końcu gry 3D z Valhalla.pl stają się coraz popularniejsze i jak pokazują statystyki, coraz więcej osób chce w nie grać. Stąd też tak wiele nowości, które zaskakują i dostarczają rozrywki każdemu, kto ma ochotę wejść do sieci i poszukać gier, które najbardziej go interesują.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ