Popularność gier o zombie

Zombie pojawiły się na ekranach filmowych w latach 60 XX wieku. Od tego czasu ich popularność nie słabnie, wręcz przeciwnie- ciągle rośnie. Zombie są wszędzie! Powstają seriale inspirowane motywem zombie, filmy, książki, a także gry. To ostatnie medium pozwala nam na czynne uczestnictwo w zdarzeniach i ich zupełnie innych odbiór, niż ten, który występuje przy oglądaniu filmu.

Kto pokocha gry o zombie?

Gry o zombie z Valhalla.pl mają licznych entuzjastów. Pozostaje też ogromna grupa tych, którzy entuzjastami jeszcze nie są, ale niedługo już będą. Odpowiedz sobie szczerze na te pytania: czy lubisz horrory? Czy historie z dreszczykiem to twoje ulubione? Czy lubisz się bać? Czy po stresującym dniu w pracy lubisz sobie pograć? Czy przyjemność sprawia ci likwidowanie przerażających potworów w grach? Jeśli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś tak, to wiedz, że powinieneś zainteresować się grami o zombie. I to jak tylko znajdziesz trochę wolnego czasu!

Rodzaje gier o zombie

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że z motywem zombie znajdziemy ogrom gier. Z pewnością będą to horrory, survival, przygodówki, a także i te z przymrużeniem oka. Znajdziemy karcianki z zombie, gry logiczne z zombie i co sobie tylko dusza zapragnie.

Nie da się jednak ukryć, że zombie to głównie horror. I to nie byle jaki. Taki, który potrafi nas naprawdę przerazić i nie pozwolić nam po ciemku pójść nocą do łazienki. Gry o zombie to także szkoła przeżycia w świecie postapo- nawiązywanie relacji miedzyludzkich, zbieranie zapasów, podejmowanie odpowiednich i rozsądnych decyzji. To wszystko rzutuje na nasze dalsze przetrwanie w danej grze. Gry o zombie nie są tylko strzelankami, ale także wymagają od nas logicznego myślenia i eksploracji. Gdy połączy się te wszystkie czynniki zyskujemy idealną i wymarzoną grę o zombie.

W ostatnich czasach dużą popularność zdobyły gry zombie online. Nie mają one szczególnych wymagań sprzętowych, a do tego w lwiej części się bezpłatne, bądź kosztują bardzo mało. Możemy w nie grać sami, ale także zrobić sobie wieczór z przyjaciółmi i pograć wspólnie. Gry o zombie online mają ten plus, że są dostępne o każdej porze dnia i nocy. Nie wymagają szczególnych nakładów finansowych, ale jednocześnie zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

Jeśli lubisz dobre horrory, trochę się bać, świat po apokalipsie wydaje ci się ciekawym miejscem- to najwyższy czas zainteresować się grami zombie online. To wdzięczny temat i genialny sposób relaksu na piątkowy wieczór. Spróbujcie, a sami się przekonacie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ