Gry ubieranki online dla dziewczynek

Zdarzają się sytuacje, gdy nawet małe, słodkie dziewczynki muszą przez chwilę zająć się same sobą. A jak wiadomo, dzieciom bardzo trudno jest usiedzieć w miejscu przez godzinę, szczególnie gdy są chore i spędzają całe dnie w domu. Wówczas bardzo trudno jest znaleźć dziecku kreatywną, mądrą zabawę, która w dodatku zajmie je na długo. Gry ubieranki online są o tyle wygodne dla rodziców, że nie wymagają: zakupu, instalowania, nauki instrukcji obsługi. wystarczy, że wejdziemy na dowolna stronę www oferującą gry przeglądarkowe, a wówczas możemy korzystać z całego zasobu gier online, z których wiele na pewno zainteresuje dziewczynki.

Gry dla dziewcząt

Dziewczynki raczej nie będą interesowały się grami fabularnymi, zręcznościówkami czy strzelankami. Prędzej będą im się podobały gry, w których nie ma konkretnej fabuły, a w których steruje się postaciami robiąc różne ciekawe rzeczy, kreując coś, opiekując się kimś. Gry ubieranki online z Valhalla.pl to jedna z ciekawszych propozycji gier dla kilkulatek. Uczą samodzielnego dobierania strojów, komponowania różnych dodatków, biżuterii, makijażu i fryzur. W każdej stylizacji modelka będzie wyglądała wyjątkowo, choćby z tego względu, że kreacja została stworzona z potrzeby serca!

Ciekawa zabawa na długie godziny

Tak naprawdę gry ubieranki wcale nie są nudne – choć nie zbiera się w nich punktów i nie zdobywa kolejnych poziomów, to zachwycają swoją różnorodnością. Możemy wybierać wśród plansz, które różnią się między sobą okazjami, na które trzeba ubrać bohaterki bajek, mogą się też różnić właśnie bohaterkami, które trzeba ubrać. Jeśli dziewczynka uwielbia Monster High lub Krainę Lodu, to na pewno bardzo ucieszy ją perspektywa nie tylko oglądania przygód swoich ulubionych, przepięknych bohaterek, ale także strojenia ich!

Różnych stylizacji można wymyślać setki, jeśli nie tysiące – w zależności od tego, jak zasobna jest konkretna gra. Zazwyczaj w jednej ubierance online mamy do wyboru zaledwie kilka czy kilkanaście propozycji różnych strojów, więc po przetestowaniu wszystkich interesujących nas stylizacji możemy przejść do innej planszy, gdzie trzeba będzie już ubrać bohaterkę na inną okazję – na jej ślub albo bal halloweenowy.

Również dorosłe osoby na pewno chętnie sprawdzą się w roli stylisty – szczególnie że ta zabawa jest zupełnie darmowa i dostępna zawsze i wszędzie, jedynym warunkiem korzystania z niej jest dostęp do internetu! Zobacz, jak ciekawe propozycje gier możesz dostosować dla swojego dziecka i ciesz się razem z nim, gdy będzie bawiło się w komponowanie strojów dla księżniczek!

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ