Lodówka podwójna – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Masz dużą rodzinę? Brakuje ci miejsca w lodówce? A może po prostu nie lubisz często robić zakupów? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jest to dobry powód, by rozejrzeć się za podwójną lodówką. To wyjątkowo przestronne rozwiązania do kuchni dla każdego, kto lubi porządek i nie lubi marnować jedzenia. Sprawdź ofertę dwudrzwiowych chłodziarko-zamrażarek na http://www.liebherr.aged.com.pl/. Są nawet dwa razy większe od tradycyjnych lodówek!

Technologie lodówek podwójnych

Przede wszystkim dzielą się na dwie, niezależne od siebie części. Po jednej stronie jest chłodząca, natomiast po drugiej mrożąca. W przeciwieństwie do tradycyjnych lodówek, które część chłodzącą mają na górze, a mrożącą na dole. Lodówki podwójne charakteryzują się również największymi pojemnościami, nawet do niemal 700 litrów.

Nowoczesne lodówki są wyposażone w liczne technologie ułatwiające przechowywanie żywności. Jedną z nich jest na pewno technologia NoFrost, dzięki której produkty są dłużej świeże. Za sprawą tego systemu jesteś w stanie przechowywać dużą ilość żywności w swojej dużej, przestronnej lodówce podwójnej. Nieocenione są także szuflady BioFresh, w których możesz przechowywać zarówno owoce, warzywa, jak i mięso oraz ryby, a także produkty mleczne. Dzięki temu nie stracą swoich witamin, zapachu i apetycznego wyglądu. Co ważne, taką lodówkę możesz również wyposażyć w chłodziarkę do win i cygar, by utrzymywać je w jak najlepszej temperaturze.

Nowoczesne chłodziarki posiadają również możliwość centralnego sterowania innymi urządzeniami. To znaczy, że jeśli posiadasz w domu osobną zamrażarkę lub winiarkę, a do tego lodówkę, która posiada wyświetlacz, możesz za jego pomocą dopasowywać na przykład temperaturę innych urządzeń. Takie rozwiązanie oferuje firma Liebherr. Sprawdź sam na: http://www.liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-domowe/.

Dla kogo idealna będzie lodówka podwójna?

Przede wszystkim dla osób, które cenią sobie możliwość przejrzystego przechowywania jedzenia. W podwójnych lodówkach znajdzie się miejsce, by posegregować wszystko według kategorii, żeby żywność nie mieszała się ze sobą, a przez to pozostawała dłużej świeża. Dzięki temu, że takie lodówki mają dużo przestrzeni w drzwiczkach, możesz tam na przykład przechowywać wszelkie napoje.

Jeśli zależy ci na tym, by twoja lodówka była energooszczędna musisz wiedzieć, że chłodziarki podwójne mogą zużywać dużo energii. Jeśli jednak wybierzesz urządzenie AGD o jak najwyższej klasie energetycznej, zrównoważy ono wydatek prądu.

Lodówka podwójna – doskonały wybór

Przejrzystość, duża ilość miejsca, a także zachwycający design – to tylko kilka z wielu zalet lodówek podwójnych. Zatem jeśli jesteś przekonany, że taka chłodziarka byłaby niezbędnikiem w twoim domu, który pozwoliłby w końcu zaprowadzić porządek w produktach spożywczych, poważnie zastanów się nad tą inwestycją. Pamiętaj, to zakup na lata.

[Głosów:10    Średnia:2.9/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ