Zamierzacie w najbliższym czasie kupić sobie drukarki fiskalne? Nie wiecie jednak czym kierować się w trakcie podejmowania tej decyzji? W takim razie bardzo dobrze składa się, że trafiliście na naszą stronę.

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy bowiem trzy podstawowe rodzaje tych urządzeń. Zapraszamy do lektury.

Drukarki fiskalne sklepowe

Jak sama nazwa wskazuje, takie produkty znajdują zastosowanie w różnego rodzaju sklepach. Najlepiej sprawdzają się w połączeniu z oprogramowaniem sprzedażowym – wtedy bardzo ułatwiają pracę i podnoszą jakość obsługi Klientów. Przydają się szczególnie każdemu, kto ma dużą bazę towarową i asortyment, który zmienia się bardzo często w ciągu całego roku kalendarzowego. Trzeba dodać, że dobrej jakości drukarki fiskalne są kompatybilne z takimi produktami jak kasy fiskalne czy wagi sklepowe. Nowoczesne markety posiadają wszystkie tego typu urządzenia, dzięki czemu ich praca jest nie tylko dokładna, ale również efektywna.

Drukarki fiskalne mobilne

Coraz większe zastosowanie mają również przenośne drukarki fiskalne. Gdzie przydają się takie mobilne urządzenia? Trzeba podkreślić, że wszędzie tam, gdzie konieczne jest przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Bardzo często można je spotkać w prywatnych przychodniach lekarskich czy gabinetach prawniczych (ponadto są stosowane w niewielkich punktach usługowych) itp. W takich miejscach też trzeba rozliczać się za wszystkie przeprowadzone czynności. Małe, lekkie drukarki fiskalne mobilne świetnie się w tym celu nadają. Trzeba zaznaczyć, że najmniejsze produkty tego typu… mieszczą się nawet w kieszeni marynarki czy żakietu.

Drukarki fiskalne apteczne

Tutaj także nikt nie powinien mieć wątpliwości, gdzie znajdują zastosowanie takie właśnie elementy. Trzeba podkreślić, że drukarki fiskalne stosowane w aptekach różnią się, niż inne tego typu produkty. Dlaczego? Wszystko jest spowodowane tym, że posiadają dodatkowe funkcje, które przydają się właśnie w takich lokalizacjach. Mowa tutaj o wycenie leków, refundacjach, recepturach, odpisach recept, zamówieniach na leki robione itp. Drukarki fiskalne apteczne bardzo ułatwiają pracę osobom, które są odpowiedzialne za sprzedaż asortymentu.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ