Głośniki bluetooth

Szczególnie latem przydałyby nam się kompaktowe głośniki. Byłby idealnym elementem wycieczek, wylegiwania się na plaży i wszystkiego tego, co lubimy robić, gdy chcemy się zrelaksować. Głośniki do torebki? To możliwe i nawet nie tak drogie! Przedstawiamy kilka naszych propozycji, byś mógł uświetnić swoje wakacyjne aktywności ulubioną muzyką.

Klipsch Groove

Klipsch to marka, która słynie między innymi z pierwszych kinowych kolumn głośnikowych. Co ciekawe – są one ciągle wykorzystywane. Czym jest Klipsch Groove? To małych rozmiarów głośnik- 116x140x65 mm. Rozmiar niewielki, ale masa znaczna, bo około 1 kg. Jakie są zalety tego głośnika? 8 godzin działania, bezprzewodowa łączność z Bluetooth, głośnik 75 mm oraz wzmacniacz. To małe cacuszko będzie nasze za 699 zł.

JBL Pulse 2

Ten głośnik to nie tylko muzyka, ale i barwy, które zmieniają się w rytm muzyki. Nie da się ukryć, że te kolorowe pokazy uświetniłyby nie jedno wakacyjne przyjęcie. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy JBL Pulse 2? Na dwa głośniki 45 mm, akumulator, który zapewnia 10 godzin słuchania muzyki, odporność na wodę i wagę – poniżej kilograma. Cena to 799 zł.

Harman/ Kardon Esquire Mini

To absolutnie kompaktowe urządzenie. Dźwięk, który oferuje to stereo z pasmem nisko tonowym. Akumulator zapewnia słuchanie muzyki do 8 godzin. Cena? 450 zł.

DENON Envaya Mini

DENON to dwa głośniki, średnia 40 mm. Do tego dźwięk stereo i pasywny głośnik basowy. Jakby tego było mało, to możemy słuchać muzyki 10 godzin! Cena 460 zł- za naprawdę sporą dawkę dźwięku!

Głośniki Bluetooth to doskonałe rozwiązania na wyjazdy. Nie musimy brać ze sobą komputera, by posłuchać muzyki. Teraz to możliwe wszędzie, gdzie tylko się znajdziemy. Te małe głośniki wystarczą nam, gdy będziemy chcieli zmotywować się ulubioną piosenką podczas pieszej wycieczki, czy potańczyć z przyjaciółmi na imprezie na plaży. Taki mały sprzęt – a tyle możliwości. Nie da się ukryć, że to idealny gadżet, dla tych, którzy bez codziennej dawki muzyki nie wyobrażają sobie życia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ