Chcesz przyspieszyć komunikację w Twojej firmie?

Prowadzenie biznesu nie należy do najprostszych działań, szczególnie jeśli jest to średnia lub duża firma, zatrudniająca od kilkudziesięciu pracowników wzwyż.

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, jak istotna jest skuteczna i szybka komunikacja, zarówno wewnętrzna, między samymi pracownikami, jak i ta zewnętrzna w relacji firma — klient. Jeżeli komunikacja w którymś miejscu zawodzi, najczęściej prowadzi to do pewnego rodzaju szkodliwości dla firmy, poprzez jej mniej efektywną pracę, czy też zniecierpliwienie klienta i pogorszenie z nim relacji.

Powinniśmy zatem szczególnie zadbać o jak najlepszą komunikację w naszej firmie, tak by uniknąć niepotrzebnych problemów.

Jednym z ciekawszych rozwiązań jest niewątpliwie usługa oferowana przez T-Mobile. Mianowicie dostęp do SMSC/MMSC. Jest to niezwykle wydajne i atrakcyjne cenowo narzędzie do komunikacji masowej za pomocą wiadomości SMS i MMS. Masowa wysyłka pozwala na realizację zarówno kampanii informacyjnych, reklamowych czy po prostu komunikatów wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Narzędzie oferuje bardzo dużą przepustowość, rzędu 100 SMS-ów lub 5 MMS-ów na sekundę. Jest ona w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu możemy zaoszczędzić wiele czasu. Wiadomości mogą być wysyłane nie tylko ze standardowego numeru telefonicznego, ale również z numeru skróconego, prefiksu czy też aliasu. Mamy możliwość kolejkowania wysyłki komunikatów poprzez nadawanie im priorytetów bądź ustawiania niezależnych reguł wysyłek.

Jest to szczególnie interesujące rozwiązanie dla firm korporacyjnych, gdzie niekiedy dużo prościej będzie wysłać komunikat do wszystkich pracowników w formie SMS-a, gdzie telefon każdy zawsze ma przy sobie i może go odczytać, aniżeli nawet mail, do którego nie zawsze pracownicy mają stały dostęp. Do narzędzia udostępniane jest Api, które jeszcze bardziej automatyzuje cały proces. Można potworzyć różne grupy odbiorców, do których później bez większej zwłoki wysyłamy ustalone komunikaty.

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien czy jest to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie, najprostszym rozwiązaniem będzie spróbować i samodzielnie się przekonać, jak bardzo dostęp do SMSC/MMSC potrafi usprawnić komunikację w firmie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ