Jaka myszka będzie idealna dla gracza?

Nie tylko komputer, ekran, myszka i klawiatura są podstawowym wyposażeniem każdego gracza. Niezwykle ważna jest też podkładka pod myszkę! To dzięki niej zyskujemy precyzję ruchu, co ma szczególne znaczenie w grach, gdzie liczy się przede wszystkim nasz czas reakcji.

Podkładka wydaje nam się drobiazgiem, jednak te najlepsze kosztują nawet 200 złotych. To akcesorium, dzięki któremu poprawimy swoją precyzję podczas grania. Warto wypróbować grania z porządną podkładką- jesteśmy pewni, że po czasie nie będziecie mogli bez niej żyć. Przedstawiamy kilka modeli podkładek do 200 złotych.

Razer Destructor 2

Razer specjalizuje się głównie w akcesoriach dla graczy. Jego podkładka to połączenie gumy i PCV, dzięki czemu nie ślizga się po powierzchni biurka.
Cena 160 do 180 zł

SteelSeries QcK XXL

Dla SteelSeries rekomendacją są przede wszystkim zawodnicy. Ta marka jest bowiem bardzo lubiana przez profesjonalnych graczy. SteelSeries QcK XXL cechuje się także sporym rozmiarem 400 x 900 mm i spodem pokrytym antypoślizgową gumą.
Cena od 150 do 160 zł

Logitech G640

Ta marka bardziej kojarzy się z podstawowymi akcesoriami do komputerów niż tymi skierowanymi tylko dla graczy. Jednak nawet Logitech ma w swojej ofercie podkładkę zaprojektowaną z myślą o graczach. Mowa tu o G640. Czym wyróżnia się ta podkładka? Ciekawostką jest, że została ona obrobiona w temperaturze 200 stopni Celsjusza. Co to daje graczowi? Odpowiedni poziom tarcia i manewrowania.
Cena- od 150 do 180 zł

Roccat Hiro

To ciekawa podkładka, która cechuje się zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu posłuży nam na dłużej- nie strzępiąc się. Wykonana jest z wulkanizowanego silikonu, dzięki czemu zyskujemy doskonałą kontrolę nad myszką. Ta podkładka wzbogacona jest także o gumową podstawę, dzięki czemu nie będzie się przesuwać.
Cena: 200 zł

Jeśli często gramy i jest to naszą pasją, warto zastanowić się nad specjalną podkładką pod mysz. Jest to większy jednorazowy wydatek, jednakże może poprawić nam wyniki w grach i sam komfort grania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ