DXRacer Formula - uniwersalny fotel komputerowy

Krzesła komputerowe coraz bardziej upodabniają się w ostatnich latach do foteli samochodowych, szczególnie tych instalowanych w nieco bardziej sportowych wersjach aut osobowych. Doskonałym przykładem takiego designu są fotele z grupy Produktowej DXRacer Formula. Mimo swojego sportowego wyglądu, produkt ten nadal przejawia bardzo uniwersalny charakter i może być z dużym powodzeniem stosowany tak samo w biurach jak i przy stanowiskach dla graczy.

DXRacer Formula jest fotelem komputerowym, który da sobie radę w każdych warunkach, a dzięki szeregowi mechanizmów zmiany pozycji ciała, w razie potrzeby może do tych warunków zostać wyśmienicie dostosowany przez użytkownika. Odchylenie oparcia pozwala na nim leżeć niemalże w pozycji poziomej, a nawet przy takim odchyleniu krzesło nie traci swojej wysoce pożądanej stabilności. Cała regulacja odchylenia oparcia umożliwia jego przemieszczanie w zakresie 135 stopni, a przeprowadzana jest w sposób płynny. Jest to duża zaleta w stosunku do foteli, które oferują wyłącznie różne predefiniowane stopnie odchylenia. Czasami nie wystarczają one, aby co do milimetra ustawić wymarzoną pozycję ciała. Dla fotela DXRacer Formula ten problem jest zupełnie obcy. Wysokość siedziska może być również płynnie regulowana. Pod siedzeniem umieszczono mechanizm bujania, jego aktywacja jest bardzo łatwa. Pięcioramienna gwiazda będąca podstawą całej konstrukcji stoi na małych dwucalowych rolkach i została wykonana z niełamliwego materiału.   

formula

Problemem wielu osób kupujących fotele komputerowe dla starszego rodzaju biurek jest wysokość podłokietników. Niejednokrotnie ich sztywne wersje potrafią zupełnie uniemożliwić odpowiednie wsunięcie fotela pod blat biurka lub powierzchnię przygotowaną dla klawiatury lub myszki. W fotelach DXRacer Formula montowane są wyłącznie podłokietniki z szybką i precyzyjną regulacją na osi góra-dół. Ich wysokość nie będzie problemem dla nawet najbardziej ekstrawaganckiej formy biurka.

Ciężko obecnie o bardziej uniwersalny fotel komputerowy niż DXRacer Formula, który cenowo nadal utrzymywałby się na dosyć rozsądnym poziomie, jednak gwarantował wszelkie udogodnienia stosowane przez marki premium produkujące tego typu przedmioty. Seria Formula spełnia najostrzejsze wymagania, jeśli chodzi o wytrzymałość materiałów. Dlatego inwestujecie w mebel, który będzie mógł regularnie być eksploatowany przez lata.  

Zainteresowany takim fotelem? Kup DXRacer Formula – sklep partnerski

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ