Przetestuj antywirusa G DATA za darmo

Poszukujesz sprawdzonego i dobrego antywirusa, który będzie w pełni kompatybilny z Twoim urządzeniem? W takim razie warto przetestować wiele wariantów, docenionych przez innych użytkowników. Jednym z nich jest darmowy antywirus od G DATA. W okresie próbnym możesz przetestować wszelkie jego funkcje i zdecydować, czy jest to program, który odpowiada na Twoje potrzeby.

Dlaczego warto przetestować antywirusa przed zakupem?

Okresy próbne, podczas których można korzystać z antywirusa, nie zostały stworzone bez powodu. Pozwalają swobodnie zapoznać się z wybranym programem, poznać jego wszystkie funkcje i ustalić, czy mamy ochotę zakupić całoroczną wersję. Na https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni możesz skorzystać z bezpiecznego programu antywirusowego przez miesiąc.

Należy pamiętać, że każde urządzenie z wejściówkami na nośniki danych i połączone z Internetem powinno mieć kompleksową ochronę przed atakami hakerskimi. W przeciwnym razie jesteś narażony:

  • Na kradzież danych osobowych i kont bankowych.
  • Straceniem dostępu do plików na własnym komputerze.
  • Samoistnym instalowaniem się oprogramowania szpiegowskiego.
  • Spowolnioną pracą urządzenia i jego całkowitym zniszczeniem.

Co powinien mieć dobry antywirus?

Decydując się na przetestowanie programu ochronnego, zwróć uwagę czy jest on odpowiedni do systemu operacyjnego Twojego urządzenia. Najczęściej spotykane są warianty pasujące na: laptop i komputer (Windows lub MacOS) oraz smartfon (Android lub Apple).

Dodatkowy antywirus Windows 10/11 (https://gdata.pl/antywirus-windows) wspomoże pracę Windowsa Defendera i będzie na bieżąco wykrywał i likwidował wszelkie zagrożenie. Ponadto dodatkowe funkcje, takie jak wprowadzenie kontroli rodzicielskiej, skanowanie poczty i załączników pod kątem wyszukiwania złośliwego oprogramowania, zabezpieczenia przed keyloggerami, skaner działający w czasie rzeczywistym i w trybie bezczynności urządzenia okażą się dodatkami na wagę złota.

Czy antywirus G DATA jest dobry?

Programy ochronne tej firmy są dostosowywane do systemów każdego urządzenia. Antywirus Mac (https://gdata.pl/antivirus-for-mac) dla użytkowników produktów Apple, czy też może coś na Windowsa? Znajdziesz bez problemu.

Należy również pamiętać o tym, że są one jednymi z lepszych programów dostępnych na rynku sprzedażowym. Nie tylko posiadają mocne i stale aktualizowana skanery, mogące wykrywać nawet ataki hakerskie, zawierające najnowocześniejsze wirusy. Dodatkowo mają silne osłony firewall oraz błyskawicznie likwidują widoczność fałszywych stron internetowych, służących do wyłudzania danych osobowych. Intuicyjny panel sterowania i wszelkie przydatne funkcje dostępne pod ręką sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie nawet dla osób, które nie odnajdują się w świecie nowinek technologicznych.

Pamiętaj – jeśli okaże się, że z jakiegoś powodu nie jesteś usatysfakcjonowany z działania tego programu antywirusowego – bez żadnych przeszkód możesz z niego zrezygnować. Szukaj różnorodnych wariantów, nim w końcu znajdziesz ten idealny dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ