Nagrywanie filmiku video tego, co dzieje się na Twoim pulpicie

Zajmujesz się tworzeniem kursów i tutoriali komputerowych? Może jesteś graczem i kręcisz filmy ze swoich rozgrywek? A może to dopiero początek twojej przygody z tworzeniem komputerowego contentu i potrzebujesz prostego w obsłudze urządzenia do nagrywania tego, co dzieje się na twoim pulpicie? Rozwiązanie jest jedno – Camtasia 2019.

Nagrywanie filmiku video tego co dzieje się na Twoim pulpicie

Camtasia 2019 pozwala na zarejestrowanie wszelkich działań czynionych na pulpicie. Dzięki temu możemy zmienić nasz zwykły monitor w profesjonalne studio do montażu ciekawych i złożonych animacji, filmów, prezentacji. Camtasia to także nowatorski system, umożliwiający osobną edycję każdego składnika stworzonego nagrania – program automatycznie importuje nagranie oddzielając od siebie podkład audio, video, kursor oraz twój komentarz. Dzięki temu masz znacznie większą kontrolę i samodzielność nad realizowanym projektem. Teraz nic cię nie ogranicza!

Wymagania systemowe

Program działa zarówno w środowisku Windows (wer. 10 8.1, 8, 7 32/64-bit), jak i IOS (OS X 10.6.6 lub nowsze wydanie). Daje to ogromne możliwości twórcom, którym zależy na wysokiej jakości nagrywanych relacji z działań rozgrywających się na pulpicie. Może być stosowany w warunkach domowych, jak również w przedsiębiorstwach. Zakupiona licencja pozwala obsługiwać program przez 1 użytkownika na dwóch stanowiskach pracy.

Wersja z planem lub bez

Jeśli zdecydujesz się na zakup Camtasia 2019 z planem Maitenance, możesz liczyć na to, że przez 12 kolejnych miesięcy użytkowania będziesz miał dostęp do najnowszych wersji programu i bezpłatnych aktualizacji. Dodatkowo mógł polegać na dodatkowej usłudze priorytetowego wsparcia technicznego, w razie pojawienia się kłopotów przy obsłudze. Jeśli nie zdecydujesz się na zakup planu Maitenance, będziesz posiadał wieczystą licencję do wersji programu, którą zakupiłeś.

Koniec z brakiem precyzji

Edytor nagrań Camtasia wyposażony jest w precyzyjny celownik. Dzięki temu z dokładnością co do jednego piksela będziesz mógł wyznaczyć obszar, który chciałbyś nagrywać: może to być pojedyncze okno, skrawek ekranu albo cały pulpit. Nie musisz zatem prezentować całej zawartości swojego pulpitu – to ty kontrolujesz co i ile chcesz zaprezentować swoim widzom.

Ty też jesteś ważny!

Prezentacja, która wykorzystuje techniki takie jak nagrywanie pulpitu, może zyskać na atrakcyjności dla widza, jeśli umieścisz w niej również swój wizerunek. Nie od dziś wiadomo, że popularność powoduje sumienna praca i znajomy wizerunek twórcy. Ta opcja Camtasia 2019 pomaga w tworzeniu contentu, który nie tylko zaoferuje twoim odbiorcom wysokiej jakości materiały szkoleniowe i tutoriale, ale także z filmu na film będzie wzmacniać twoją pozycję jako twórcy i pomoże w budowaniu własnej marki osobistej.

Nagrywanie pulpitu to nie wszystko

Możesz tworzyć najbardziej merytoryczne treści, ale bez ciekawej oprawy wizualnej, nadal nie będą one biły rekordów popularności. Dzięki szerokiemu przybornikowi narzędzi i efektów wizualnych, Camtasia 2019 pozwala na dodawanie przeróżnych efektów, które pomogą utrzymać uwagę widza – animacje, efekty kursora, szkice ruchomych ilustracji, objaśnienia, quizy, efekty rozmycia. Dodatkowo program pozwala na usuwanie faktycznego tła nagrania – działa to na zasadach klasycznego green screenu, dzięki czemu możesz dowolnie modyfikować tło nagrania, tym samym znacznie zwiększając atrakcyjność formy przekazu.

Twórz, zapisuj, udostępniaj!

Program Camtasia 2019 pozwala na eksport nagrań w takich formatach jak: MP4, AVI, WMV, MOV, etc. Dzięki funkcjom programu możesz podzielić się nagraniem za pomocą LMS lub urozmaicić za jego pomocą swoją prezentację sporządzoną w programie pakietu Office – Microsoft PowerPoint. Dla twórców internetowych i youtuberów przewidziana została także opcja bezpośredniego udostępnienia filmu na pośrednictwem platform internetowych, takich jak Youtube czy Vimeo.

Więcej informacji na temat programu Catasia 2019 znajdziesz pod adresem: https://www.vebo.pl/camtasia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ