Gry Lego Online - rodzaje i serie

Popularność gier komputerowych online nikogo obecnie już nie dziwi. Rynek gier tego typu stale rośnie, a oferta z każdym dniem staje się coraz bardziej szeroka. Wśród całej gamy różnego rodzaju gier online, nie sposób nie zauważyć tych, których popularność jest ogromna. Mowa tu oczywiście o seriach gier typu Lego, które przenoszą gracza w wirtualny świat zbudowany z klocków Lego. Ich popularność jest na tyle duża, iż trudno dziś odnaleźć choćby jednego gracza, który choćby nie spróbował rozrywki tego typu. Gry Lego Online dostępne w Valhalla.pl to nie tylko świat zbudowany z klocków Lego w formie miast, to także całe serie gierek bezpośrednio nawiązujących do przygód bohaterów znanych z ekranów kin lub stron komiksów. Jakie serie gier Lego Online można wymienić wśród tych, które cieszą się największą sympatią graczy? Poniżej przedstawionych jest jedynie kilka wśród tych, które posiadają swych miłośników na całym świecie.

Lego Star Wars

Jedna z absolutnie najbardziej popularnych serii gier typu Lego. Jej miłośnicy przenoszą się w świat przygód bohaterów znanych z sagi Gwiezdne Wojny. W grę tą grają zarówno młodsi, jak i starsi gracze. Jest to także jedna z najstarszych serii gier typu Lego, zaliczana już dziś niejako do klasyki gatunku.

Lego Ninjago

Nieco młodsza seria gier typu Lego. Nawiązuje oczywiście do przygód słynnego komiksu o Żółwiach Ninja. Jest rozrywką typowo zręcznościową. Swoją popularność zawdzięcza między innymi filmowi o Żółwiach Ninja, który jeszcze wcale nie tak dawno temu święcił swe tryumfy na ekranach kin na całym świecie.

Lego Park Jurajski

Któż nie pamięta słynnego kasowego hitu Jurassic Park? Świat groźnych dinozaurów, heroiczne wyczyny głównych bohaterów – trudno o lepsze uwarunkowania do stworzenia dobrej, emocjonującej i – co istotne – ciekawej gry online. Park Jurajski z klocków Lego oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zręcznościowych – właśnie to oferuje wspomniana seria gierek.

Lego Batman

Przygody super bohatera, jakim jest Batman zna każdy. Ich przeniesienie w świat klocków Lego spotkało się z bardzo dużym uznaniem graczy komputerowych na całym świecie. Gierka, w którą grają zarówno młodsi, jak i starsi cieszy się niezmienną popularnością już od wielu lat.

Lego City

Seria gierek nawiązujących bezpośrednio do serii klocków o tej samej nazwie. Gry z serii Lego City pozwalają na zarządzanie miastem lub też pomoc ich mieszkańcom w postaci interwencji służb ratunkowych. Świetna rozrywka dla starszych i młodszych, która rozwija umiejętności strategiczne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułInternetowe gry typu koparki

Gracz od małego! Wychowany na GTA, Hirołsach 3 i Championship Managerze :) Kocham gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ