Etui do telefonu skrojone na miarę własnych potrzeb

0
1633

Dopasowany do telefonu pokrowiec, niezależnie od tego, na jaki jego rodzaj się zdecydujemy, to jeden z najtańszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na zminimalizowanie ryzyka przypadkowego uszkodzenia cennego sprzętu. Nie każdy jednak wie, że taki pokrowiec może mieć indywidualny charakter. Wystarczy skorzystać z usług firm, które wykonują etui na zamówienie. Jak to działa i dlaczego warto zdecydować się na taki zakup?

Etui szyte na miarę

Podstawową kwestią przy wyborze pokrowca na telefon jest zamówienie modelu o wymiarach idealnie dopasowanych do konkretnego urządzenia. Dzięki temu pokrowiec zapewni optymalną ochronę i nie będzie przeszkadzał w codziennym użytkowaniu telefonu – będzie miał właściwie zlokalizowane wycięcia na obiektyw/obiektywy aparatów, na gniazdo ładowania czy inne wejścia zlokalizowane w określonych punktach obudowy telefonu. Kupując etui na zamówienie, w pierwszej kolejności musimy zatem wskazać model telefonu, dla jakiego ma być ono przygotowane. Kolejny etap to wybór grafiki, która ma zdobić powierzchnię takiego pokrowca. Firmy oferujące możliwość wykonania etui na zlecenie zwykle dysponują własną bazą grafik, które dodatkowo można przycinać i obracać w określony sposób – zamawiający ma do tego odpowiednie narzędzia. Dzięki temu pokrowiec będzie jeszcze bardziej niepowtarzalny. Poza tym zwykle istnieje również możliwość ozdobienia pokrowca własną fotografią, zdjęciem z wakacji, jakieś imprezy lub fotografią bliskiej osoby.

Zalety etui wykonanego na zamówienie

Największym atutem takich pokrowców jest ich indywidualny charakter. Etui na zamówienie, wykonane zgodnie z indywidualnymi potrzebami konkretnego użytkownika, jest przedmiotem na swój sposób niepowtarzalnym, dzięki któremu telefon staje się urządzeniem niezwykle charakterystycznym, niepodobnym do wszystkich innych. Efekt niepowtarzalności możemy spotęgować, decydując się na ozdobienie takiego pokrowca własnoręcznie wykonanym zdjęciem lub kilkoma odpowiednio przyciętymi zdjęciami. Wbrew pozorom nie jest to szczególnie trudne i nawet niedoświadczonej osobie nie powinno zająć wiele czasu.

Dzięki dostępności cyfrowych technologii druku przygotowanie pokrowca na zamówienie, ozdobionego indywidualnie dobraną grafiką czy zdjęciem, nie jest dziś czymś szczególnie skomplikowanym. Taki pokrowiec nie jest przesadnie drogi i każdy, komu zależy na modyfikacji wyglądu swojego smartfona, na nadaniu mu bardziej indywidualnego charakteru, bez problemu może pozwolić sobie na jego zakup. Ozdabiając etui samodzielnie dobraną grafiką, smartfon stanie się urządzeniem niemal unikalnym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ